, , ,

Rózsafüzér imádkozás a 6. b, 7. a és 7. b osztályokban

Október a Szűzanya és a rózsafűzér hónapja.

Az őszi szünet előtti utolsó tanítási napon a 6. b, 7. a és a 7. b osztályokban Csicsek Gabriella tanárnő rózsafűzért imádkozott a diákokkal. Ezek az imaalkalmak évek óta a nevelés részét képezik Gabi néni hittan óráin. Ilyenkor kis mécseseket gyújtanak a diákok, és ezeket körbeülve, elcsendesedve, meghitt pillanatokat átélve együtt imádkoznak. 

 

0 hozzászólás

Hagyjon egy választ!

Szeretne csatlakozni a beszélgetéshez?
Nyugodtan járulj hozzá az alábbiakban!

Vélemény, hozzászólás?