ÁLLÁSHIRDETÉSEK

Iskolapszichológus

A pályázat feltételei:

  • a munkakör betöltéséhez szükséges végzettség,
  • az intézmény keresztény értékrendjének elfogadása.

A pályázat mellékletei:

  • önéletrajz,
  • diplomamásolat,
  • erkölcsi bizonyítvány (csak felvétel esetén kell bemutatni),
  • előnyt jelent az egyházi (plébánosi, lelkészi) ajánlás.

A munkakör betöltésének kezdete: 2020. szeptember 1. Jellege: részmunkaidős foglalkoztatás (félállás). A bérezés a pedagógus bértábla alapján történik.

Színészmesterség és színészi beszéd tanára

  • magyar nyelv és irodalom vagy művészetek tantárgy középiskolai oktatásához szükséges végzettség,
  • színészi tapasztalat,

A munkakör betöltésének kezdete: 2021. szeptember 1. Jellege: óraadó. A bérezés a pedagógus bértábla alapján történik.

A jelentkezéseket e-mailben várjuk az igazgato@nagykanizsa.piarista.hu címen, ugyanitt kérhető bővebb információ is.

A jelentkezéseket e-mailben várjuk az igazgato@nagykanizsa.piarista.hu címen, ugyanitt kérhető bővebb információ is.

Megszakítás