Zárultak a sulilabor foglalkozások

 

A Nagykanizsai Piarista Iskola 1. és 2. osztályosai a 2025-2026-os tanévben a Szabó Szabolcs Alapítvány által indított Sulilabor programon vettek részt. A természettudományos foglalkozássorozat a Pannon Egyetemmel való együttműködésben valósult meg. Az idei  tanévben havonta egyszer volt lehetőségük kisdiákjainknak a kísérletezésre és az élményszerű tanulásra. A diákok interaktív, élményalapú foglalkozásokon vehettek részt, ahol játékos formában ismerkedtek meg a természettudományok alapjaival. 

 

Köszönjük a lehetőséget és a sok-sok élményt Kovács Barbarának!