, ,

Újabb Erasmus+ támogatást kaptunk

A  Nagykanizsai Piarista Iskola az Erasmus+ program keretében 75.939 euró támogatást nyert, amely lehetővé teszi diákjaink és pedagógusaink külföldi szakmai fejlődését.

A következő tanévben az Erasmus+ program keretében így intézményünkből 35 fő diák és pedagógus vehet részt a következő mobilitásokban: csoportos külföldi tanulmányi utak, egyéni hosszú távú mobilitás, külföldi tanári továbbképzés, jobshadowing.

 

Az Erasmus+ program remek esély arra, hogy pedagógusaink nemzetközi tapasztalatokkal gazdagodjanak, és azt beépíthessék a mindennapi oktatási munkájukba. 

 

Az újabb nemzetközi mobilitási projekt lehetőséget biztosít arra, hogy diákjaink és pedagógusaink betekintést nyerhessenek a nemzetközi oktatás világába.