Rendhagyó rajzórán a 9. b osztály

 

Diákok beszámolója:

„2026. 05. 21-én a rajzóra keretében Farkas Laura osztályfőnökünk szervezésében és Küne Edina osztályfőnök helyettesünk és Vincze Árpád rajztanárunk kíséretében a 9. b osztály ellátogatott a Joan Miró kiállításra. Először Vincze Árpád tanár úr röviden mesélt a festő életéről. Voltak, akik könnyen tudtak kapcsolódni a művekhez és voltak, akik kevésbé. De mindenki érdekesnek találta és végignézte a kiállítást. Lehet, hogy nem mentünk volna el magunktól, de összességében jól éreztük magunkat. Köszönjük a lehetőséget a Thúry György Múzeum Magyar Plakát Háznak.”

Zsófi, Dóri, Bogi, Nimród, Dávid, Eszter, Bori, Lénárd