Piarista diákjaink riportjai a Mária Rádió 2026. 05. 20-ai Napindító műsorában
2026. 05. 20-án reggel a Mária Rádió Napindító műsora élőben a Nagykanizsai Piarista Iskolából jelentkezett.
Diákjaink Osvay Péternek, a budapesti Mária Rádió munkatársának online irányításával vezették a műsort.
A műsor vendégei:
-
Dolezsár Levente
-
Tóth Gergő
-
Németh Annamária
Riporterek:
-
Horváth Adrienn Hanna (10. b)
-
Kohányi Dominika (10. b)
-
Németh Annamária (10. b)
-
A technikai hátteret Pölöskey András (8. a) biztosította.
A következő Napindító műsor a Nagykanizsai Piarista Iskolából 2026. 06. 17-én lesz hallható.
A 2026. 05. 20-ai adás visszahallgatható:



