, , ,

Piarista diákjaink riportjai a Mária Rádió 2026. 05. 20-ai Napindító műsorában

 

 

2026. 05. 20-án reggel a Mária Rádió Napindító műsora élőben a Nagykanizsai Piarista Iskolából jelentkezett.

Diákjaink Osvay Péternek, a budapesti Mária Rádió munkatársának online irányításával vezették a műsort.

 

A műsor vendégei:

  • Dolezsár Levente

  • Tóth Gergő

  • Németh Annamária

     

    Riporterek:

    • Horváth Adrienn Hanna (10. b)

    • Kohányi Dominika (10. b)

    • Németh Annamária (10. b)

 

A technikai hátteret Pölöskey András (8. a) biztosította.

 

A következő Napindító műsor a Nagykanizsai Piarista Iskolából 2026. 06. 17-én lesz hallható.

 

A 2026. 05. 20-ai adás visszahallgatható: