A Nagykanizsai Piarista Iskola 3. évfolyamos tanulóinak elsőáldozására 2026. május 17-én, 10 órakor került sor.

A diákokat Kovács Csabáné készítette fel erre a meghatározó lelki élményre – hálásan köszönjük odaadó munkáját!

Köszönet az osztályfőnököknek, Németh-Lamm Évának és Ámonné Csizmadia Hedvignek, valamint Dr. Szeghyné Ács Piroska és Antal Józsefné tanítóinknak a szervezésben nyújtott támogatásukért.

A szentmise főcelebránsa Szabó Gábor piarista szerzetes atya volt. A szentmise végén bensőséges körülmények között vették át a gyerekek az elsőáldozási emléklapot és agapéban részesültek.

 

A Kanizsa TV tudósítása:

Magukhoz vették az oltári szentséget

 

A Kanizsa TV által felvett szentmise és elsőáldozás: