, , ,

1. és 2. helyezés a Ránki György dunántúli történelemversenyen

 

 

Novák Annamária (11. a) 1. helyezést, Csák András Pál (12. a) 2. helyezést ért el a Ránki György dunántúli történelemversenyen. Az ünnepélyes díjátadóra a tanév végén, a Zalaegerszegi POK megrendezésében fog sor kerülni.

 

Felkészítő: Bende Krisztián

 

Gratulálunk a szép eredményhez!